Olimpiada Națională de Informatică        Constanța 5-11 Aprilie 2010

Olimpiada Națională de Informatică 2010


Bun venit la ONI 2010 Constanța

Lista cu elevii participanți la Olimpiada Națională de Informatică


Numele  şi Prenumele Elevului Clasa Şcoala Judeţul Profesorul  care a pregătit elevul
Furdui  Andrei 9 Colegiul Naţional "Horea,Cloşca şi Crişan" Alba Palcu  Carmen
Popa  Paul  Alexandru 9 Colegiul Naţional "Titu  Maiorescu" Alba Groza  Sorin
Cioara  Andrei 10 Colegiul Naţional "Horea,Cloşca şi Crişan" Alba Mureşan  Laura
Goia  Amalia 10 Colegiul Naţional "Avram Iancu" Alba Berindeie  Virgil
Potinteu  Mihail 11 Colegiul Naţional "Avram Iancu" Alba Berindeie  Virgil
Mitu  Florin  Dănuţ 12 Colegiul Naţional "Avram Iancu" Alba Berindeie  Elena
Suciu Daniel 12 Colegiul Naţional "Horea,Cloşca şi Crişan" Alba Onac  Sebastian
Boţocan Oliviu Bogdan 9 Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad Cameniţă Daniela
Găvruţa Alex 10 Liceul Pedagogic "Dimitrie Ţichindeal" Arad Marinescu Minodora, Sida Liana
Pătrăşcoiu Mihai Maxim 10 Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad Cameniţă Daniela
Rus Alexandru Claudiu 10 Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad Cameniţă Daniela
Şerban Andreea 10 Colegiul Naţional "Elena Ghiba Birta" Arad Cismaş Lucia, Cioran Ramona
Cocioban Raluca 11 Colegiul Naţional "Elena Ghiba Birta" Arad Cioran Ramona, Popescu Adriana
Bădălan Matei 9 Colegiul Național Liceal "Zinca Golescu" Argeș Constantinescu Cristina,  Ghiordunescu Gratiela
Gheorghe Dan Andrei 9 Colegiul Național Liceal "Zinca Golescu" Argeș Constantinescu Cristina,  Ghiordunescu Gratiela
Mincu  Dragoş Alexandru 9 Colegiul Naţional "Ion C. Brătianu" Argeş Cristea Marin, Nedelea Otilia
Olteanu Ionuţ  Marian 9 Colegiul Național "Dinicu Golescu" Argeş Bădescu Adriana
Riță Cristian Nicolae 9 Colegiul Național Liceal "Zinca Golescu" Argeș Luţă Daniela
Bălcău Ionuţ 10 Colegiul Național Liceal "Zinca Golescu" Argeş Oprea Adriana
Laiţă Ştefan 10 Colegiul Naţional "Vlaicu Vodă" Argeş Gobej Adrian, Stoicescu Dumitru
Polexe Ştefan 10 Colegiul Național "Dinicu Golescu" Argeş Tătulea Maria
Popescu Oana Georgiana 11 Colegiul Național Liceal "Zinca Golescu" Argeş Oprea Adriana
Bivol Mihai 12 Colegiul Național "Dinicu Golescu" Argeş Tătulea Maria
Enache Marianne 9 Colegiul Naţional "Gheorghe Vrânceanu" Bacău Chelba Maria, Ciubotaru Mihaela
Budău Adrian 10 Colegiul Naţional "Gheorghe Vrânceanu" Bacău Vieru Ilie
Budău Emanuel Adrian 10 Colegiul Naţional "Gheorghe Vrânceanu" Bacău Vieru Ilie
Hothazie Ştefan 10 Colegiul Naţional "Ferdinand I" Bacău Muraru Crina
Mardare Rareş 10 Colegiul Tehnic"Anghel Saligny" Bacău Secită Neli, Avrămescu Carmen
Munteanu Petre 10 Colegiul Naţional "Gheorghe Vrânceanu" Bacău Vieru Ilie
Nitu Doru 10 Colegiul Naţional "Gheorghe Vrânceanu" Bacău Vieru Ilie
Peterfi Diana Cerasela 10 Colegiul Naţional "Ferdinand I" Bacău Sichim Cristina, Întuneric Ana
Cenac Ionuţ Ciprian 11 Colegiul Naţional "Dimitrie Cantemir" Bacău Ifrim Sorin
Mocanu Călin 11 Colegiul Național ”Grigore Moisil”  Bacău Ianoş Carmen
Ursachi Mihai Cătălin 12 Colegiul Naţional"Dimitrie Cantemir" Bacău Ifrim Aliana
Cotirlea  Anamaria 9 Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Bihor Corina Luncan, Corina Matei
Lazăr    Vlad 9 Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Bihor Corina Luncan, Corina Matei
Lonhard  Cristian 9 Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Bihor Corina Luncan, Corina Matei
Lala  Marius Ionuţ 10 Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Bihor Maria Niţă, Adrian Niţă
Lazăr   Laurenţiu 10 Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Bihor Kelemen Erzsébet, Fulop Alexandrina
Irimiaş Robert 11 Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Bihor Maria Niţă, Adrian Niţă
Bondor  Bogdan Gabriel 12 Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Bihor Corina Matei
Buda Paul Gabriel 9 Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa-Năsăud Candale Silviu
Toniuc Daniel 9 Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu"  Bistriţa-Năsăud Candale Silviu
Candale Andrei 10 Colegiul Tehnic "INFOEL" Bistriţa-Năsăud Bîz Maria   Felicia
Leşan Tudor 10 Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu"  Bistriţa-Năsăud Gălăţan Constantin
Mujdar Dacian 10 Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu"  Bistriţa-Năsăud Gălăţan Constantin
Anca Login Iustin 11 Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu"  Bistriţa-Năsăud Candale Silviu
Ţiţei Paul Adrian 11 Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu"  Bistriţa-Năsăud Candale Silviu
Bogolin Vlad Simion 12 Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu"  Bistriţa-Năsăud Mureşan Ciprian
Sângeorzan Ion-Alexandru 12 Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu"  Bistriţa-Năsăud Mureşan Ciprian
Avădanei Danuţ 9 Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Botoşani Oltean Stefan, Ilas Adela
Hreapcă Aurelian 9 Colegiul Naţional "A.T. Laurian" Botoşani Tunea Mihaela Panaete Adrian
Avădănei Andrei 10 Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Botoşani Chira Liliana
Bărbulescu Daniel 9 Colegiul Naţional de Informatică "Grigore Moisil" Braşov Comarnic Liliana
Alexandrescu Andrei 10 Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Puia Claudia ,  Tutunea Gabriela
Constantin Maria-Petruţa 10 Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Puia Claudia ,  Tutunea Gabriela
Popa Andi-Dragoş 10 Colegiul Naţional De Informatică "Grigore Moisil" Braşov Bărbat Diana ,  Şerban Manuela
Stoianovici Horaţiu Andrei 10 Colegiul Naţional "Dr. Ioan Meşotă" Braşov Mailat Emilia
Păunescu Victor-Sorin 11 Colegiul Naţional De Informatică "Grigore Moisil" Braşov Niţulescu Laura
Ionescu Marius-Robert 12 Colegiul Naţional De Informatică "Grigore Moisil" Braşov Şerban Manuela
Mişarca Andrei 12 Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Puia Claudia ,  Tutunea Gabriela
Poaşcă Mihail 12 Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Modrişan Adrian ,  Aupici Irina
Suciu Mircea-Gabriel 12 Colegiul Naţional De Informatică "Grigore Moisil" Braşov Ionescu Maria
Iacob Cosmin 9 Colegiul Naţional "Nicolae Bălcescu" Brăila Moţ Nistor
Nenu Adrian 9 Colegiul Naţional "Nicolae Bălcescu" Brăila Moţ Nistor
Chitaru Vlad 10 Colegiul Naţional "Nicolae Bălcescu" Brăila Moţ Nistor
Luca Liviu 10 Colegiul Naţional "Nicolae Bălcescu" Brăila Moţ Nistor
Mircea Dragoş 11 Colegiul Naţional "Nicolae Bălcescu" Brăila Toncea Cristian
Panţuru Andrei 11 Colegiul Naţional "Gheorghe Munteanu Murgoci" Brăila Stanciu Gherghina, Buzoianu Stefan
Bobu Andreea 9 Liceul Internaţional de Informatică Bucureşti Sperlea Adriana
Duşmanu Mihai Alexandru 9 Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti Manz Victor, Cherciu Rodica, Bălănescu Cecilia
Gavrilă Vlad Alexandru 9 Liceul Internaţional de Informatică Bucureşti Băltescu Paul Dan, Grigorean Andrei, Tătăroiu Bogdan
Ionescu Ştefania 9 Liceul Internaţional de Informatică Bucureşti Sperlea Adriana
Naiba Mihai Lucian 9 Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti Bălănescu Cecilia, Cherciu Rodica, Manz Victor
Plop Teodor Daniel 9 Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti Manz Victor, Cherciu Rodica, Bălănescu Cecilia
Poenaru Andrei Ștefan 9 Colegiul Naţional "Sfântul Sava" Bucureşti Năstase Constanţa
Carabet Cosmin Andrei 10 Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti Manz Victor, Dumitran Marius, Drăgan Elena
Epure Dan Matei 10 Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti Manz Victor, Dragan Elena
Iancu David Traian 10 Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti Manz Victor
Soare Cristian 10 Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Bucureşti Săcuiu Silviu
Mocan Cezar 10 Liceul Internaţional de Informatică Bucureşti Băltescu Paul Dan, Grigorean Andrei, Tătăroiu Bogdan
Pripoae Teodor Anton 10 Liceul Internaţional de Informatică Bucureşti Băltescu Paul Dan, Grigorean Andrei, Tătăroiu Bogdan
Sorescu Ilinca Gabriela 10 Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti Manz Victor, Kisch Mariana, Dragan Elena
Stan Şerban Andrei 10 Liceul Internaţional de Informatică Bucureşti Băltescu Paul Dan
Zernoveanu Radu 10 Liceul Internaţional de Informatică Bucureşti Băltescu Paul Dan, Tătăroiu Bogdan
Antonescu Andrei Bogdan 11 Liceul Internaţional de Informatică Bucureşti Băltescu Paul Dan
Fărcăşanu Alexandru Ciprian 11 Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti Buruiana Filip, Andreica Mugurel, Bălănescu Cecilia, Grigoriu Dan
Ionescu Victor Cristian 11 Liceul Internaţional de Informatică Bucureşti Băltescu Paul Dan, Grigorean Andrei, Tătăroiu Bogdan
Ioniţă Matei 11 Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti Manz Victor
Tache Alexandru 11 Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti Andreica Mugurel, Manz Victor, Buruiană Filip, Drăgan Elena
Bogdănescu Ionuţ 12 Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti Ciobanu Corina, Manz Victor
Pandele Ioana 11 Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Bucureşti Mariana Kisch, Viorel Rudeanu
Dinu Sorin-Dorel 12 Colegiul Naţional "Octav Onicescu" Bucureşti Rădulescu Magdalena
Bărbulescu Dan 12 Colegiul Naţional "Gheorghe Lazăr" Bucureşti Ardelean Camelia, Cherciu Rodica, Marin Veronica
Palianoş Cristian 12 Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti Ciobanu Corina, Homorodean Marcel
Pârvu Andrei Bogdan 12 Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti Ciobanu Corina, Buruiană Filip
Popescu Victor Cristian 12 Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti Ciobanu Corina, Homorodean Marcel, Manz Victor
Tătăroiu Bogdan Cristian 12 Liceul Internaţional de Informatică Bucureşti Băltescu Paul Dan
Tudorică Constantin Alexandru 12 Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti Manz Victor, Andreica Mugurel
Vlădescu Alexandru Victor 12 Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti Ciobanu Corina, Homorodean Marcel, Knopf Anca, Manz Victor
Mazilu Georgian 9 Colegiul Naţional "Bogdan Petriceicu Hasdeu" Buzău Martin Elena Liliana
Boacă Cosmin 10 Colegiul Naţional "Alexandru Vlahuţă" Buzău Guniţă Foarfecă
Codreanu Ionuţ 11 Colegiul Naţional "Bogdan Petriceicu Hasdeu" Buzău Gavrilă Ştefan
Ţigănuş Mihai 11 Colegiul Naţional "Bogdan Petriceicu Hasdeu" Buzău Alin Burţa
Sârbu Alexandru 12 Colegiul Naţional "Bogdan Petriceicu Hasdeu" Buzău Alin Burţa
Moț Mihaela-Ioana 9 Liceul Teoretic "Traian Lalescu" Caraș-Severin Gașpar Loredana
Munteanu Cosmin 10 Liceul Teoretic "Traian Lalescu" Caraș-Severin Gașpar Loredana
Budurean Cristina Elena 11 Liceul Teoretic "Traian Doda" Caraș-Severin Adrian Semenescu
Popescu O. Vlad Cristian 9 Liceul Teoretic "Neagoe Basarab"  Călăraşi Chiţu Lucian
Muscalu Alexandru 10 Liceul Teoretic "Mihai Eminescu"  Călăraşi Petre Ninel
Pietruşel I. Andrei 12 Liceul Teoretic "Neagoe Basarab" Călăraşi Chiţu Lucian
Licker  Nandor 9 Liceul de  Informatică "Tiberiu Popoviciu"  Cluj Giurgea Mihaela
Trâmbiţaş Tiberiu Petru 9 Liceul Teoretic "Avram Iancu"  Cluj Salanţiu Laura Crina
Ciceu Andrei 10 Colegiul National "Andrei Muresanu"  Cluj Pintea Adrian
Mangra Alexandru 10 Liceul de  Informatică "Tiberiu Popoviciu"  Cluj Petrilă Sonia
Bălan Cătălin 11 Liceul de  Informatică "Tiberiu Popoviciu"  Cluj Bălan Gabriela
Bâzu Bogdan 11 Colegiul National "Emil Racovita"  Cluj Lucian Ilea
Holonec Vasile Aurel 12 Liceul Teoretic "Al. Papiu Ilarian"  Cluj Capangi Mihaela
Perţicaş Cătălin Florian 12 Liceul Teoretic "Avram Iancu"  Cluj Stanca Florentina
Donisan George 9 Liceul Teoretic ”Callatis” Constanța Pilat Mihaela
Moise Răzvan Daniel 9 Liceul Teoretic ”Ovidius” Constanța Ivanciu Adrian
Fleșeriu Cristian Valentin 10 Liceul Teoretic ”Ovidius” Constanța Iusuf Narcis
Țipău Andreea 10 Liceul Teoretic ”Ovidius” Constanța Iusuf Narcis
Nedelcu Ana Florentina 11 Liceul Teoretic ”Ovidius” Constanța Nițu Alina, Rusu Anda
Predoi Cătălina 12 Liceul Teoretic ”Ovidius” Constanța Nițu Alina
Velicu Adrian Victor 12 Colegiul Național ”Mircea cel Bătrân” Constanța Răvoiu Daniela, Soporan Camelia
Dombi Szabolcs 9 Liceul Teoretic "Mikes Kelemen" Covasna Simon Ilona
Biró Dániel 10 Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Covasna Budai Edit, Budai István
Orbán M. Szabolcs 11 Liceul Teoretic "Székely Mikó" Covasna Kubánda Miklós, Jakab Tibor
Borbáth Tamás 12 Liceul Teoretic "Székely Mikó" Covasna Jakab Tibor
Banu Lavinia Violeta 10 Colegiul Naţional "Ienăchiță Văcărescu" Dâmboviţa Istrate Nicolae
Ionescu Vlad 11 Colegiul National "Vladimir Streinu", Dâmboviţa Istrate Nicolae,Tudorache Mariana
Badea Cătălin-Răzvan 12 Colegiul Naţional "Constantin Carabella" Dâmboviţa Arabagiu Ciprian Marcel
Ivan Liviu Marian 9 Colegiul Naţional "Fratii Buzesti" Dolj Vitelaru Sofia
Popa Mihai 9 Colegiul Naţional "Fratii Buzesti" Dolj Nicoli Marius
Stătescu Andrei-Rareș 9 Colegiul Naţional "Fratii Buzesti" Dolj Nicoli Marius
Buleandră Cristian 10 Colegiul Naţional "Fratii Buzesti" Dolj Vitelaru Sofia
Cazacu Alexandru-George 11 Colegiul Naţional "Fratii Buzesti" Dolj Nicoli Marius
Petcu Ion Cristian 11 Colegiul Naţional "Fratii Buzesti" Dolj Dochia Marinela
Amza Cătălin 12 Colegiul Naţional "Fratii Buzesti" Dolj Dochia Marinela
Andreiana Andrei Daniel 12 Colegiul Naţional "Fratii Buzesti" Dolj Grindeanu Mihaela
Oprescu Radu Constantin 12 Colegiul Naţional "Carol I" Dolj Lica Ionel Ovidiu, Niculescu Florin
Arhip Georgiana 9 Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Galaţi Şoldan Florin, 
Stoian Bogdan 9 Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Galaţi Voinea Mirela, Şoldan Florin
Bantaş Elena 10 Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Galaţi Voinea Mirela, Şoldan Florin
Neagu Cristian 10 Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Galaţi Voinea Mirela
Stanciu Daniel 10 Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Galaţi Iordachi Lizeta
Alexandru Ştefan 11 Colegiul Naţional "Mihail Kogălniceanu" Galaţi Popescu Mădălina
Ciocan Andrei 11 Liceul Spiru Haret Galaţi Gheorghiu Bogdan
Ojoc Robert 11 Colegiul Naţional "Calistrat Hogaş" Galaţi Ciocănel Adriana
Pricope Răzvan Aurelian 12 Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Galaţi Voinea Mirela, Cobzaru Luminiţa
Veleanu Mircea 11 Colegiul Naţional "Ion Maiorescu" Giurgiu Chelu Hermina
Aungurencei Ştefania 9 Colegiul Național “Tudor Vladimirescu” Gorj Popescu Sanda 
Bunget Alexandru Cătălin 9 Colegiul Național “Tudor Vladimirescu” Gorj Goga Elena, Nodea Gabriela
Dinică Ștefania 10 Colegiul Naţional "Ecaterina Teodoroiu" Gorj Boian Flavius
Purcaru Victor-Gabriel 10 Colegiul Naţional "Ecaterina Teodoroiu" Gorj Runceanu Mihaela
Morie Daniel Alexandru 11 Colegiul Național “Tudor Vladimirescu” Gorj Nodea Eugen
Rădulea Adrian 12 Colegiul Naţional "Ecaterina Teodoroiu" Gorj Runceanu Mihaela
Stancu Vlad-Valentin 12 Colegiul Național “Tudor Vladimirescu” Gorj Nodea Eugen 
Pálffy Sándor 9 Liceul Teoretic "Tamási Áron" Harghita Dénes Ildikó
Demény Dávid 10 Liceul Teoretic "Tamási Áron" Harghita Szélyes Emőke
Nagy Tamás 10 Liceul Teoretic "Márton Áron" Harghita Csomós Róbert
Szász Attila 10 Liceul Teoretic "Salamon Ernő" Harghita Csiki Zoltán
Hevele István 12 Liceul Teoretic "Orbán Balázs" Harghita Simó Margit
Neagu Bogdan Ioan 9 Colegiul Național "Decebal"  Hunedoara Coman Brîndușa
Davidoi Sorin 10 Colegiul Național "Iancu de Hunedoara"  Hunedoara Mafteiu-Scai Liviu Octavian
Cornigeanu Călin 11 Colegiul Național "Iancu de Hunedoara"  Hunedoara Mafteiu-Scai Liviu Octavian
Stănescu Ana Maria 11 Colegiul Naţional "Avram Iancu"  Hunedoara Lungu Felicia
Pojăr Mihai Corneliu 9 Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Ialomiţa Bardac Sorin
Tănase Adrian Nicolae 9 Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Ialomiţa Bardac Sorin
Stanciu Cătălin 10 Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Ialomiţa Romaşcu Angheluşa
Teacă Andrei 10 Grup Şcolar "Alexandru Ioan Cuza" Ialomiţa Vasluianu Bogdan, Dumbravă Adriana
Udrea Cosmin 12 Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Ialomiţa Bardac Sorin
Brezulianu Răzvan 9 Colegiul Naţional  Iaşi Sandu Gheorghe
Mateescu Maria 9 Colegiul National "Emil Racoviţă" Iaşi Mihai Chelariu, Emanuela Cerchez, Marinel Şerban
Munteanu Bogdan 9 Colegiul Naţional  Iaşi Sandu Gheorghe
Sârbu Alexandru Gabriel    9 Colegiul Naţional "Costache Negruzzi" Iaşi Stelian Hadimbu              
Siminiuc Antoanela 9 Colegiul Naţional  Iaşi Conea Gabriela
Negruş Ştefan 10 Liceul de Informaticã “Grigore Moisil” Iaşi Cornelia Ivasc, Dorina Niţescu
Popescu Daniel 10 Liceul de Informaticã “Grigore Moisil” Iaşi Emanuela Cerchez, Marinel Şerban
Rusu Radu-George 10 Liceul de Informaticã “Grigore Moisil” Iaşi Emanuela Cerchez, Marinel Şerban
Smolenschi Mihai 10 Liceul de Informaticã “Grigore Moisil” Iaşi Emanuela Cerchez, Marinel Şerban
Cohal Alexandru 11 Colegiul Naţional "Costache Negruzzi" Iaşi Lucia Miron
Vicol Sergiu Constantin 11 Colegiul Naţional "Costache Negruzzi" Iaşi Lucia Miron
Mircescu Alexandru 9 Scoala Internationala Americana Ilfov Gogoncea Dan
Dicu Daria 9 Colegiul Naţional "Dragoş Vodă"  Maramureş Roşca Ovidiu
Mihalca Daniel 10 Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai"  Maramureş Costin Iulian, Pintescu Alina
Ivanciuc Gheorghe Ştefan 11 Colegiul Naţional "Dragoş Vodă"  Maramureş Burcuş Andreea
Ardelean Vlad 12 Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai"  Maramureş Kalmar Violeta, Moldovan Rodica
Jerdea Florin 10 Colegiul Naţional Traian Mehedinţi Piţ-Rada Ionel Vasile, Zagara Ana Gabriela
Jiplea Marius Mihai 11 Colegiul Naţional "Gheorghe Ţiţeica" Mehedinţi Şerban Otilia, Creţescu Rodica
Stretcu Otilia 12 Colegiul Naţional "Gheorghe Ţiţeica" Mehedinţi Creţescu Rodica
Şoşu Cristian 12 Colegiul Naţional Traian Mehedinţi Piţ-Rada Ionel Vasile
Tutunaru Cosmin 12 Colegiul Naţional Traian Mehedinţi Piţ-Rada Ionel Vasile
Biro Alexandru 9 Colegiul Naţional ”Alexandru Papiu Ilarian”  Mureş Kovács Barna
Borsos Tamás 9 Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas”  Mureş Jakab Tünde
Gyéresi Hunor 10 Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas”  Mureş Ignát Anna
Ristache Dragoş Florian 10 Colegiul Naţional ”Alexandru Papiu Ilarian”  Mureş Racoţi Mihaela
Borsos Zalán 11 Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas”  Mureş Incze Katalin
Oprică Dragoş Vasile 11 Colegiul Naţional ”Alexandru Papiu Ilarian”  Mureş Cristurean Horaţiu
Pavel Răzvan 11 Colegiul Naţional ”Alexandru Papiu Ilarian”  Mureş Cristurean Horaţiu
Haţegan Daniel 12 Colegiul Naţional ”Alexandru Papiu Ilarian”  Mureş Cristurean Horaţiu
Mathe Bogdan 12 Colegiul Naţional ”Alexandru Papiu Ilarian”  Mureş Cristurean Horaţiu
Nagy Csaba 12 Grup Şcolar Electromureş  Mureş Kondert Eniko
Roman Popovici Vlad 9 Colegiul Național de Informatică Neamț Ene Dumitru, Mândru Mariana
Spătariu Mihai Constantin 9 Colegiul Național "Roman Vodă" Neamț Moldovanu Florin, Gavril Petru Florin
Marcu Florin 12 Colegiul Național "Roman Vodă" Neamț Moldovanu Florin, Gavril Petru Florin
Nicolae Dragoş 9 Colegiul Naţional "Radu Greceanu" Olt Popescu Doru Anastasiu
Burnei Alexandru Vlad 10 Colegiul Naţional "Ioniţă Asan" Olt Ghimisi Marcel
Păunel Cosmin 10 Colegiul Naţional "Radu Greceanu" Olt Popescu Doru Anastasiu
Rusu Dan Andrei 10 Colegiul Naţional "Radu Greceanu" Olt Popescu Doru Anastasiu
Balauru Paul Ştefan 11 Colegiul Naţional "Ion Minulescu" Olt Drăghici Aurelia
Iancu Elena Irina 11 Colegiul Naţional "Radu Greceanu" Olt Voinea Vasile
Ionescu Maria Dorina 11 Colegiul Naţional "Ion Minulescu" Olt Drăghici Aurelia,  Popescu Doru Anastasiu
Marin Ionuţ Cristian 11 Colegiul Naţional "Radu Greceanu" Olt Barbu Cătălin
Albu Constantin 9 Colegiul Naţional “Ion Luca Caragiale” Prahova Lica Daniela
Bungiu Alexandru Ionuţ 9 Colegiul Naţional “Ion Luca Caragiale” Prahova Lica Daniela
Cangea Cătălina Codruţa 9 Colegiul Naţional “Ion Luca Caragiale” Prahova Lica Daniela
Manea Theodora Maria 9 Colegiul Naţional “Ion Luca Caragiale” Prahova Lica Daniela
Nedelcu Theodor Daniel 9 Colegiul Naţional “Ion Luca Caragiale” Prahova Lica Daniela
Petcu Marius 9 Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Prahova Ripeanu Luminiţa
Vasilescu Eugen 9 Colegiul Naţional “Ion Luca Caragiale” Prahova Lica Daniela
Voroneanu Radu Ştefan 9 Colegiul Naţional “Ion Luca Caragiale” Prahova Lica Daniela
Purice Andrei 10 Colegiul Naţional “Ion Luca Caragiale” Prahova Lica Daniela
Tamaş Iulia 10 Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Prahova Şcheau Constantin
Diaconu Loredana Mihaela 11 Colegiul Naţional “Ion Luca Caragiale” Prahova Mircea Liliana, Lica Daniela
Bura Bogdan 9 Colegiul Naţional "Mihai Eminescu"  Satu Mare Durla Elenita
Lakatos Tamas 10 Colegiul Naţional "Kolcsey Ferenc” Satu Mare Balint Zsuzsana/ Demeter Csaba
Mandici Szilard 12 Colegiul Naţional "Kolcsey Ferenc” Satu Mare Balint Zsuzsana/ Demeter Csaba
Vedinaş Vlad 10 Colegiul Naţional "Silvania" Sălaj Vulpe Daniela
Orţan Sebastian 11 Colegiul Naţional "Silvania" Sălaj Morar Florin
Sălăgean Artur 12 Colegiul Naţional "Silvania" Sălaj Morar Florin
Istrate Mihnea 9 Şcoala Naţională de Gaz  Sibiu  Ignat Cornelia
Manda Iulian Cristian 9 Liceul Teoretic "Stephan Ludwing Roth" Sibiu Enea Constantin
Stănilă Daniel Florin 9 Colegiul Naţional "Gheorghe Lazăr"  Sibiu Preda Georgeta
Vecerdea Radu 9 Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal"  Sibiu Florea Delilah
Dornescu Vlad 10 Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal"  Sibiu Ciurea Stelian
Petrescu Serban 10 Colegiul national "Gheorghe Lazăr"  Sibiu Popescu Carmen
Bruda Claudiu 11 Colegiul Naţional "Gheorghe Lazăr"  Sibiu Oancea Monica, Stănculescu Adina
Crăciun Cosmin Radu 11 Colegiul Naţional "Octavian Goga"  Sibiu Demco Andreea
Savu Victor 12 Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal"  Sibiu Florea Delilah
Daradici Ana Maria 9 Colegiul Naţional "Eudoxiu Hurmuzachi"  Suceava Coaja Gabriela
Măcărescu Traian-Sebastian 9 Colegiul Naţional de Informatică "Spiru Haret"  Suceava Freitag Gabriela Rodica
Calancea Mihai-Cristian 10 Colegiul Naţional "Eudoxiu Hurmuzachi"  Suceava Lăzărescu Antoneta
Ilisei Andrei 10 Colegiul Naţional "Petru Rareş"  Suceava Aga Petronela, Ştefănescu Narcisa
Maxim Tudor 10 Colegiul Naţional "Petru Rareş"  Suceava Aga Petronela, Ştefănescu Narcisa
Pavăl Cristi Onisim 10 Colegiul Naţional "Petru Rareş"  Suceava Aga Petronela, Ştefănescu Narcisa
Pavel Laurenţiu 10 Colegiul Naţional "Ştefan cel Mare"  Suceava Vlad Giorgie, Petrişor Adrian
Plecan Daniel 10 Colegiul Tehnic "Laţcu Vodă"  Suceava Melniciuc Maria
Antohi Bogdan 11 Colegiul Naţional "Petru Rareş"  Suceava Erhan Mihail
Creţu Iulian 12 Colegiul Naţional "Ştefan cel Mare"  Suceava Marcu Ovidiu, Vlad Giorgie
Moroşan Mihail 12 Colegiul Naţional "Petru Rareş"  Suceava Erhan Mihail
Grigoriţă Iulian Cristian 10 Colegiul Naţional "Anastasescu" Teleorman Bişag Florinel, Cazangiu Florea
Pîrvan Liviu 10 Colegiul Naţional "Anastasescu" Teleorman Scărlătescu Mihai, Dobre Valentina, Pîrvan Adriana
Mandache Robert Alexandru 11 Colegiul Naţional "Anastasescu" Teleorman Scărlătescu Mihai, Vaicăr Silvia
Okros Alexandru 9 Liceul "Grigore Moisil"  Timiş Mânz Dorin, Simulescu Adriana
Retzler Rainer 10 Liceul "Grigore Moisil"  Timiş Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu, Gheju Nina
Ştef Giulia 10 Liceul "Grigore Moisil"  Timiş Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu
Groza Marius Cristian 11 Liceul "Grigore Moisil"  Timiş Simulescu Adriana, Ianc Felicia
Sarca Adela 11 Liceul "Grigore Moisil"  Timiş Iordaiche Cristina, Stan Ioana
Iluşca Ana Maria 9 Liceul Teoretic "Grigore Moisil"  Tulcea Micu Adrian Danuţ
Bagâş Timur 10 Liceul Teoretic "Grigore Moisil"  Tulcea Micu Adrian Danuţ
Tanase Theodor 11 Colegiul Dobrogean  "Spiru Haret"  Tulcea Dogaru Liliana
Stamate Cosmin Ştefan 12 Liceul Teoretic "Grigore Moisil"  Tulcea Pârlitu Rodica
Gîlcă Ştefan 10 Colegiul Național "Cuza Vodă" Vaslui Daisa Rodica
Potorac Magdalena 10 Grup Şcolar Industrial "Ştefan Procopiu" Vaslui Ciurescu Florica
Romilă Remus Arthur 10 Colegiul Național "Cuza Vodă" Vaslui Daisa Rodica
Ursu Bogdan Gabriel 10 Liceul Teoretic "Mihail Kogălniceanu" Vaslui Ursu Vasile
Asaftei Robert 12 Liceul Teoretic "Mihail Kogălniceanu" Vaslui Ursu Vasile
Budisteanu Ionuţ Alexandru 9 Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Vâlcea Mirela Mlisan, Haller Elisabeta, Bulat Florin
Murgan Ioana 9 Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Vâlcea Arişanu Ana Maria, Loghin Mălina
Palcuie Alexandru 9 Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Vâlcea Loghin Mălina, Arişanu Ana Maria
Băluţoiu Diana 10 Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Vâlcea Loghin Mălina, Arişanu Ana Maria
Ghindeanu Iulia 10 Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Vâlcea Loghin Mălina, Arişanu Ana Maria
Mirea Ștefan Gabriel 10 Colegiul Național "Gib Mihăescu" Vâlcea Pătru Laurenţiu
Roman Andrei 10 Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Vâlcea Loghin Mălina, Arişanu Ana Maria
Vacaroiu Andrei 10 Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Vâlcea Dumitrescu Ovidiu
Diaconu Ion 9 Colegiul Naţional “Unirea” Vrancea Oprea Marilena
Popa Lucian 9 Colegiul Naţional “Unirea” Vrancea Colin Liliana
Dragomir Lucian 10 Colegiul Naţional “Unirea” Vrancea Neşu Liliana
Ristea Dan Radu 10 Colegiul Naţional “Unirea” Vrancea Vulpoiu Genovica
Rotaru Dragoş Alin 10 Colegiul Naţional “Unirea” Vrancea Neşu Liliana
Dumitrescu Marius  11 Colegiul Naţional “Unirea” Vrancea Vulpoiu Genovica
Nicodei Groper Eduard 11 Colegiul Naţional “Unirea” Vrancea Vulpoiu Genovica
Vasiliev Iulian 11 Colegiul Naţional “Unirea” Vrancea Vulpoiu Genovica
Caşu Pop Bogdan Stelian 12 Colegiul Naţional “Unirea” Vrancea Oprea Marilena
Dobre Lucian 12 Colegiul Naţional “Unirea” Vrancea Oprea Marilena



Au fost postate subiectele si solutiile oficiale pe site in sectiunea Subiecte pentru ziua I si ziua II.

Au fost postate rezultatele pe site in sectiunea Rezultate pentru ziua I si ziua II.
Sponsori

     


Parteneri